x
0 332 236 24 00
Müşteri Hizmetleri
Çalışma Saatleri 08:00 - 22:00
Pazar günleri Telefon desteği yoktur
x
Adınız/Soyadınız
E-posta Adresiniz
Cep Telefonunuz
CANLI DESTEK
TELEFON
FİYATLARDAN HABERDAR OLUN

Nar Gross Dualarla Açıldı(24/09/2014)

Nar Gross Dualarla Açıldı

Nalçacı Caddesi ’nde faaliyet göstermeye başlayan Nar Gross Toptan Market açılışına AK Parti Konya Milletvekili Hüseyin Üzülmez, İl Genel Meclisi Başkanı Ali Selvi, İl Müftüsü Şükrü Özbuğday ve çok sayıda davetli katıldı.

Toptan Fiyatına Perakende Alışveriş

Açılışta bir konuşma yapan Nar Gross Toptan Market Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hüseyin Uçar, “Toptancılarda 5 yıldır Aktifsan Gıda olarak hizmet vermekteyiz. İşimize yatırım olarak Nar Gross Toptan Marketi açmış bulunuyoruz. Burada hepinizin çok seveceği, pratik ve çok hesaplı, bütün ürünlerin toptan fiyatına satışa sunulduğu, hem toptan müşterilerimizin hem de perakende müşterilerimizin alışveriş yapabileceği bir mağaza haline getirdik. Konya ’mız halkına istihdam ve hizmet anlamında yeni bir yatırım kazandırmanın mutluluğunu yaşamaktayız” dedi.

Hedef Ulusal Bir Marka Olmak

Nar Gross ’un Konya ’da bir ilk olarak tarzıyla, konseptiyle market anlayışını değiştiren tamamen müşteri memnuniyetini ilke edinen bir marka olduğunu ifade eden Uçar, sektörün yıldızı ve ulusal bir marka olmayı hedeflediklerini anlattı. Nar Gross Toptan Market Genel Müdürü İbrahim Yıldırım ve Mağaza Müdürü Muhammet Duran da, Konya ’ya kalite anlayışıyla en iyi hizmeti vermenin gayreti içinde olacaklarını kaydetti.

“Herkes Kazanacak” 

Nar Gross gibi marketlerin Konya ekonomisine katkı sağladığını dile getiren İl Genel Meclisi Başkanı Ali Selvi de, “Böyle açılışlarla girişimci kazanacak, tüketici kazanacak ve Konya kazanacak” dedi.

Konuşmaların ardından Nar Gross Toptan Market, İl Müftüsü Şükrü Özbuğday ’ın okuduğu duanın ardından törenle açıldı.

Onlarca ürünün bulunduğu mağazanın açılışına ise vatandaşlar da yoğun ilgi gösterdi. Vatandaşlar, birçok ürünün bulunduğu toptan perakende mağazasını Konya ’ya kazandırdıkları için Nar Gross Toptan Market yetkililerine teşekkür etti.

3945 Defa Okundu.
Haberler
3 Kasım Pazartesi Saat 13:30'da Aşure Gü...
En Hesaplı En Uygun Fiyata Aşurelik Reyon...
Bayram Şekeri Reyonumuz Açıldı...
En ucuz fiyat garantisinin sunulduğu Nar G...

KVKK Bilgilendirme
Sık Sorulan Sorular
İş Başvurusu
Kiralık İş Yeri
MAGAZALARIMIZ
Nar Gross Toptan Market © Copyright 2014
Site içerisindeki Tüm Materyaller Hakkı Saklıdır.
Bizi Facebookta Takip EdebilirsinizBizi Twitterda Takip EdebilirsinizBizimle İletişime Geçmek İçin TıklayınızOnline Satış