x
0 332 236 24 00
Müşteri Hizmetleri
Çalışma Saatleri 08:00 - 22:00
Pazar günleri Telefon desteği yoktur
x
Adınız/Soyadınız
E-posta Adresiniz
Cep Telefonunuz
CANLI DESTEK
TELEFON
FİYATLARDAN HABERDAR OLUN

2. Şube Açılışı(24/09/2014)

2. Şube Açılışı

Toptandan halka aracısız satış yapan yerel market olarak hizmet veren ve iki yıl önce Nalçacı Caddesinde hizmete giren Nar Gross Toptan Market, ikinci yılında ikinci şubesini Yakameram Yaka Çarşı'da Geçtiğimiz Cuma günü açarak bölge halkına hizmet vermeye başladı. Gıda sektöründe 2 yıl önce hizmete giren ve reyonlarında bulunan ucuz fiyatlarla biranda dikkat çeken Nar Gross Toptan Marketin Yaka Çarşıdaki açılışına Konya İl Müftüsü Şükrü Özbuğday ile birlikte Meram Belediye Başkan Yardımcısı Selim Çelik ve birçok davetli ile bölge halkı katıldı. 1500 metrekarelik alanda iki kat olarak hizmet verecek olan Nar Gross'ta tüm ürünler en ucuz şekilde satılıyor. Tarzı ve konseptiyle Konya'da büyük beğeni kazanan ve Toptan Market olarak müşterilerinin tüm  ihtiyaçlarına cevap veren Nar Gross'ta açılışa özel şok indirimler yapılarak bölge halkına büyük avantajlar sunuldu. Online Alışveriş Sitesinin yanısıra Ramazan Yardım Çekleri ve Ramazan paketleriyle de vatandaşın yanında olan Nar Gross'un 2. şubesinin açılışında konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hüseyin Uçar, Nalçacı caddesinde 2 yıl önce hizmete girdiklerini söyleyerek, “Konsept ve tarzımız ile müşterilerimizden büyük beğeni kazandık. Gerek ürünlerimizin kalitesi, gerek kalitenin ucuza satılması ve gerekse de hizmetimiz ile farklılığımızı tüm bölgeye yaşatmak için 2. şubemizi Meram bölgesinde açtık. Ramazan öncesi  hizmete girerek vatandaşlarımızın kaliteli ürünü ucuza alma imkanı sağladık. Çünkü biz ticaretteki kârımızı Konyalı ile paylaşıyoruz. Reyonlarımızda hiçbir marketten yüksek fiyata ürün yok. Aksine düşük fiyatlar var. Dahası raflarımızdaki fiyatlar bakkallarımızın alacağı fiyatlardır. Yani Toptan fiyatına perakende satış yapıyoruz. Çünkü Nar Gross Konyanın yerel toptan marketi olarak bakkalarımıza da hizmet veriyor” derken Konya İl Müftüsü Şükrü Özbuğday ise, Nar Gross'un bölge halkına ve Konya'ya hayırlı olmasını dileyerek helal lokma helal kazanç konusuna vurgu yaptı.
Konuşmaların ardından yapılan dua sonrası kurdele kesilerek açılış gerçekleşmiş oldu. Açılış sonrası vatandaşlar indirimli ürünlerden almak için kıyasıya yarıştı.

3126 Defa Okundu.
Haberler
3 Kasım Pazartesi Saat 13:30'da Aşure Gü...
En Hesaplı En Uygun Fiyata Aşurelik Reyon...
Bayram Şekeri Reyonumuz Açıldı...
En ucuz fiyat garantisinin sunulduğu Nar G...

KVKK Bilgilendirme
Sık Sorulan Sorular
İş Başvurusu
Kiralık İş Yeri
MAGAZALARIMIZ
Nar Gross Toptan Market © Copyright 2014
Site içerisindeki Tüm Materyaller Hakkı Saklıdır.
Bizi Facebookta Takip EdebilirsinizBizi Twitterda Takip EdebilirsinizBizimle İletişime Geçmek İçin TıklayınızOnline Satış